Recenze nejlepších spalovačů tuku a přípravků na hubnutí

Připravili jsme pro Vás srovnání nejlepších přípravků na hubnutí, které je možno najít na internetu v roce 2019. Probrali jsme se opravdu nepřeberným množství nejrůznějších doplňků stravy a všelijakých předražených neúčinných tablet. Tato recenze nejlepších spalovačů tuku a přípravků na hubnutí Vám pomůže ve výběru.

Žádné tablety s pouhým kofeinem za stovky korun v tomto srovnání nenajdete. Zaměřili jsme se na složení, dávkování a účinnost produktů, aby Vaše peníze nepřišly na zmar. Přípravky, které jsme vybrali ve srovnání níže opravdu nakopnou Vaše hubnutí a ušetří spoustu času.

 Lean Solution

Lean Solution obsahuje 3-fázový komplex pro redukci tělesné hmotnosti. Kapsle od firmy PROM-IN Athletic obsahují velké množství účinných látek na jednu dávku. Produkt obsahuje nejúčinnější formu L-Karnitinu ALC, dále kapsaicin, synefrin a tonik, což jsou látky, které zrychlují metabolismus. Zrychlení metabolismu s Lean Solution opravdu ucítíte. Vysoká dávka účinných látek podporujících hubnutí nabudí Vaše smysly a nakopnou celé tělo. Tělo zvýší svoji teplotu, budete se více potit a zvýší se výdej energie.

Jedna dávka obsahuje 750 mg Acetyl-L-Carnitin HCL, 300 mg L-Tyrosinu, 450 mg extraktu ze zelného čaje, a dále mimo jiné i kofein nebo výtažek z kajenského pepře.

Složení přípravku působí blahodárně na tělo díky zrychlení metabolismu a zvýšení schopnosti využívání tuku jako zdroje energie místo hromadění v těle (především díky extraktu ze zeleného čaje). Jedna dávka obsahuje 3 tobolky, které je vhodné brát před tréninkem nebo hned na začátku dne.

Klady Zápory
   Vysoký obsah L-Carnitinu   Vyšší cena
  Extra dávka extraktu ze zelného čaje
  Znatelné zrychlení metabolismu

Garsin

rychlé hubnutí

Přípravek na hubnutí Garsin si získal v poslední době velkou popularitu v oboru hubnutí. Garsin je unikátní doplněk stravy, který obsahuje aktivní látky pro podporu metabolismů tuků a podporu hubnutí. Tento přípravek na hubnutí obsahuje 8 přírodních látek jako C.L.A., L-karnitin, green coffee, vitamin C, citrus autanium (pomerančovník hořký), extrakt ze zeleného čaje a acai berry. Základní složkou Garsinu je však Garcinia Cambogia, který obsahuje vysokou koncentraci HCA (kyselina hydroxycitronová), který napomáhá kontrole tělesné hmotnosti. Garsin tak svým jedinečným složením napomáhá podpoře spalování tuků a zrychlení metabolismu, zvýšení termogeneze (energetický výdaj). Extrakt ze zelného čaje navíc napomáhá vylučování vody z těla a zabraňuje tak zavodnění. Celé složení v jedné kapsli si můžete pročíst ZDE.

Orientační cena Garsinu od Advance Nutraceutics je 350 Kč za 60 tablet, což jej činí velmi levný přípravkem na hubnutí a jedinečným složením, které nemá na české scéně obdoby, a proto jej řadíme na první místo v kategorii cena-účinnost. Při koupi 2 kusů máte navíc dopravu zcela zdarma.

Klady Zápory
   Jedinečné složení 8 přírodních látek  Doprava zdarma až od 2 balení
  Zrychlení metabolismu a odvodnění

TIP: Chcete opravdu rychle zhubnout? Keto dieta můžete to pravé řešení pro vás. Výsledky se dostaví během 2-3 týdnů. Přečtěte si naše srovnání 6 nejlepších keto diet na trhu.

 Hydroxycut Hardcore Elite

nejsilnější spalovače tuku recenze

Produkt od známe značky GymBeam, který se zaměřuje na podporu kulturistů a sportovců je opravdu silný spalovač tuků. Hydroxycut ELITE patří mezi nejsilnější spalovače tuku nejen v této recenzi. Obsahuje patentovanou složku LIQUITECH, což je složení 14 látek,  které pomocí mikrodisperze tekutin přispívají efektivnějšímu spalování tuků.

Hardcore Elite zvyšuje tvorbu Noradrelinu (urychluje tep, podporuje rozklad glykogenu na monosacharidy) až o 40 %, dále blokuje enzym COMT, který zpomaluje proces hubnutí. 1 dávka (2 kapsle) obsahuje 250 mg bezvodého kofeinu, 200 mg výtažku ze zeleného čaje, 100 mg L-Karnitinu, 100 mg L-Theaninu, 100 mg kakaového extraktu, 5 mg extraktu z černého pepře a 5 mg z kajenského pepře. Doporučené dávkování je 2 kapsle 2x denně. 

Klady Zápory
   Kombinace mnoha účinných látek    Celková denní dávka jsou 4 kapsle
  Funguje i jako životabudič

 Harmoline CarbBlocker

harmoline, spalovače tuku pro ženy

Tento přípravek svými účinky trochu vyčnívá z celého trhu přípravků na hubnutí. Harmoline CarbBlocker obsahuje látky, které neutralizují trávicí enzymy alpha amylase, které svým působením prodlužují trávení sacharidů.  Je tak vhodné je užívat, pokud sníte jídlo s větším obsahem cukru, aby zrychlil celý jejich trávicí proces. CarbBlocker slibuje udržitelné hubnutí bez drastických diet.

Není to však je skvělý spalovač tuku. Díky Harmoline CarbBlocker je dle výrobce možno snížit kalorický příjem až o 20 % a to při stejném množství příjmu potravy. Látky, které tento produkt obsahuje zrychlují metabolismusa, tím pádem urychlují hubnutí tuků a mimo jiné, zasytí člověka tak, aby neměl dále chuť na další jídlo. I zasycení se stará látka inulin (čekanková vlákniná), což je probiotická vláknina, která zasytí žaludek a také podporuje přirozený stav mikroflóry ve střevech a rozmnožování zdravých bakterií, které podporují trávicí procesy.

Dále jedna denní dávka Harmoline CarbBlockeru obsahuje 640 mg Vitaminu C, 88 mg Guarany a 15 µg chromu. Tento produkt je určitě zajímavý svým složením, který se zaměřuje nejen na zrychlení metabolismu, ale i na zasycení žaludku, a tím pádem zabraňuje přejídání. Výrobek je pravidelně kontrolován a akreditován nezávislými orgány a splňuje normu ISO 9001:2000. Nezávadnost produktu byla kontrolována Ústavem pro vyšetřování potravin dle normy ČSN EN ISO/IEC 17025:2005.

Klady Zápory
   Zrychlí metabolismus    Vyšší cena
  Obsahuje probiotickou vlákninu
  Oblíbený přípravek na hubnutí

 

ketomix hubnutí

 Synephrine MAX

synefrin, synephrine, czech virus

Synephrine MAX obsahuje 10 mg synefrinu v jedné tabletě (maximální množství synefrinu v ČR), což je přírodní doplněk stravy podporující redukci hmotnosti. Synefrin má termogenickou schopnost, podporuje tedy výdaj energie. Synefrin je v podstatě výtažek z kůry hořkého pomeranče, je to tak 100% přírodní látka. Přípravek zrychluje metabolismus a to i ten bazální.

Pro svou svou účinnost tento přípravek neobsahuje kromě extraktu z Citrusu Aurantium už žádnou jinou pomocnou látku. Synephrine MAX doporučujeme všem, kteří vyzkoušeli klasické spalovače tuku, ale s nepříliš pozitivním účinkem na Vaše hubnutí. Synefrin svými pochody v těle působí jinak, než klasický kofein nebo výtažek ze zeleného čaje. Doporučené dávkování je 1 tableta denně.

Klady Zápory
   Velké balení (200 dávek)
  Neobvyklé složení
  Český výrobce

Extrifit Carni Liquid 120 000 mg

recenze spalovače tuků

Jak už název výrobku vypovídá, jedná se o klasická L-karnitin, ale je obsažen ve velmi velké koncentraci. V 10 mililitrech najdete 1200 mg L-Carnitinu a mimo nějaké aroma, sladidla a jiné (konzervační) látky už výrobek neobsahuje nic jiného.

L-Karnitin je velmi oblíbená látka sportovců a kulturistů, kteří mají redukční dietu a snaží se zhubnout přebytečná kila. Tato látka je známá především pro svůj účinek zlepšit využívání tuků jako zdroj energie.

Mimo jiné tělo nabudí, jelikož L-Karnitin přeměňuje energii z tuků a přesouvají do svalů, které tak mají větší výdrž a sportovec podá lepší výkon. Přípravek je tak vhodné použít takřka ke všem sportovním aktivitám. Jedna dávka obsahuje 10 ml Carni Liquid a je vhodné jej používat zhruba 30 minut před fyzickou aktivitou.

Klady Zápory
   Oblíbená značka mezi zákazníky   Obsahuje zdroj fenylalaninu a aspartam
  Velká dávka L-Carnitinu
  Dobrá chuť

Extrifit CLA

spalovače tuku

CLA, neboli konjugovaná kyselina linolová je oblíbená především pro svojí vlastnost spalovat podkožní tuk. Napomáhá však i růstu svalové hmoty a podporuje regeneraci organismu. Výrovek podporuje efektivitu organismu zvyšovat zpracovávání tuku, který v jiné formě energie přesune do svalových buněk, kde se spálí, je li vykonávána fyzická činnost.

Svaly tak mají dostatek energie a vydrží pracovat déle bez únavy. CLA je vhodné i pro starší lidi, kterým se přirozeně zpomaluje metabolismus, a tím pádem rostou i tukové zásoby v těle. CLA patří mezi omega-6 mastné kyseliny a vyskytuje se v živočišných tucích (mléčné výrobky, maso atd.).

Pokud dodržujete dietu, kvůli které máte nedostatek živočišných tuků, může být doplněk stravy s obsahem CLA vhodný k doplnění jídelníčku. 1 kapsle obsahuje 1000 mg konjugované kyseliny linolové a je vhodné užívat 2 kapsle CLA společně s jídlem jednou denně. 

Jako alternativu k CLA od Extrifitu můžeme rovněž nabídnou CLA od CzechVirusu, který se rovněž vyznačuje vysokou kvalitou.

Klady Zápory
   Velmi silná dávka CLA
  Snížená únava svalů

Pozor:  Všechny produkty v tomto srovnání nejsou určeny jako náhrada pestré stravy, jedná se pouze o doplňky stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku a vždy pečlivě čtěte příbalový leták.

2 thoughts on “Recenze nejlepších spalovačů tuku a přípravků na hubnutí

  1. Harmoline CarbBlocker nebo Dát Blocker používám dlouhodobě cca půl roku. Zdá se, že mi v hubnutí pomáhá. Používám před běháním a vždycky jsem pak zpocena a je mi horko, takže snad pomáhá spalovat.

  2. Ucinek jednoslozkoveho pripravku GymBeam Synephrine je nasledujici – aktivuje ?-3 adrenoreceptory, diky kterym dochazi ke zvyseni termogeneze, neboli narustu telesne teploty, jez zvysuje energeticky vydej. Take podporuje lipolyzu (rozklad tuku), zvysuje metabolismus a tlumi pocit hladu. Ackoli se jedna o nejucinnejsi legalni latku, ktera pomaha redukovat mnozstvi podkozniho tuku, funguje pouze za splneni urcitych podminek. Nemuzete ocekavat, ze pouhym uzivanim pripravku a nic nedelanim vam pujdou vase kila dolu. Dulezitou podminkou pri uzivani pripravku je dodrzovat fyzickou aktivitu a take spravny jidelnicek. Bez techto dvou podminek nemuzete ocekavat nejake velke vysledky v ramci hubnuti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *