Recenze českého konopného šamponu Carun

V dnešní recenzi Vám přiblížím český výrobek značky Carun, která se zabývá výrobou a prodejem konopných produktů. Carun si zakládá na maximální kvalitě surovin a na domácí výrobě, proto i konopí, které je v jejich výrobcích obsaženo pochází z České republiky, konkrétně z podhůří Krkonoš, kde pro Carun konopí pěstuje česká Konopro, která je dceřiná firma Carun Pharmacy, s. r. o. Tato firma představila novinku na trhu, kterou je konopný šampon, který aktuálně používám dva týdny a se kterým Vás dnes seznámím.

Konopný zázrak?

Pojďme už ale přímo na testovaný Carun Cannabis Hair Shampoo. Uveďme si hlavní důvody, proč používat šampon s obsahem konopí:

  • zabraňuje tvorbě lupů a ekzémů
  • zastavuje svědění vlasové pokožky
  • dodá vlasům život a lesk
  • má protizánětlivé a antibakteriální účinky
  • nevysušuje vlasy (ale vždy záleží na celkovém složení šamponu)

Konopný šampon od Carun obsahuje také přírodní levandulový a rozmarýnový olej. Levandulový olej je znám pro své blahodárné účinky na růst vlasů. Rovněž zvětšuje tloušťku vlasu a omezuje vypadávání. O rozmarýnu se hovoří jako o přírodním léku na vlasy. Rozmarýn nejen že velmi pěkně voní, ale má i desinfekční účinky. Rozmarýn působí dobře také proti mastným vlasům, přesto nevysušuje pokožku.

konopný šampon

carun.cz

Co ucítí jako první, když otevřete Carun konopný šampon je právě intenzivní vůně levandule a rozmarýnu. Opravdu se nejedná o nějaké umělé ovonění, jako je tomu ve většině šamponech v supermarketech. Tuto vůní dodává Carunu právě přírodní rozmarýnový a levandulový olej.

Jedna ze surovin tohoto konopného šamponu je také hydrolyzovaný pšeničný protein, který se používá v šamponech na růst a regeneraci vlasů.  Je třeba dodat, že šampon Carun je zcela bez sulfátů.

Konopný šampon Carun používám zhruba 14 dní a musím říct, že mě stále baví ta lehce mentolová vůně s dominancí levandule a trochu i toho rozmarýnu. Co bych naopak vytknul je lehce řidší konzistence šamponu. Nevím, jestli je to nějaký vedlejší efekt toho, že se Carun opravdu snaží jít přírodní cestou, a tak nechce zhušťovat šampon chemií, ale je opravdu řidší, než šampony, které jsem dosud používal.

Panenský konopný olej 250 ml ZDARMA

Šampon také pění méně, než běžné šampony, je to však důsledek bezsulfátového složení. Po mých zkušenostech s šamponem však musím říct že opravdu vlasy vyčistí, pěkně voní (hlavně po té levanduli) a nevysušuje. To je hlavní, protože po šamponech, které jsem běžně používal, jsem někdy trpěl lehkým svěděním hlavy, a opravdu některé trochu vysušují, což je nepříjemné.

Carun Cannabis Hair Shampoo je výrobek s certifikací V-label.com, takže suroviny na výrobu šamponu byly použity s ohledem na veganský způsob života.

Složení šamponu Cannabis Hair Shampoo 200 ml:

Složení (INCI): Aqua, Sodium Cocoamphoacetate, Lauryl Glucoside, Glycerin, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Sodium Cocoyl Hydrolyzed Wheat Protein, Cannabidiol, Cannabis Sativa Seed oil, Sesamum Indicum Seed Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Lavandula Hybrida Oil, Citric Acid, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Linalool.

kon
carun.cz

Shrnutí recenze šamponu Carun:

I přesto, že šampon nestojí málo, bezmála 400 korun, neváhal bych s jeho opětovnou koupí, kdyby mě trápily vyrážky, či opakovaná tvorba lupů. Je třeba si na rovinu říct, že umělé látky, které obsahují běžné supermarketové šampony, nejsou to nejlepší pro naše vlasy a pokožku. Ano, jedná se o šampony, které vydávají nejvíc na svoji propagaci, které jsou nejvíce narvané umělými látkami.

Při koupi konopného Carunu dostanete přírodní produkt vyrobený v Česku, ze surovin vypěstovaných v Česku, který opravdu pomáhá vrátit vitalitu Vašim vlasům. Trpíte-li vyrážkami či suchými vlasy a jste nespokojení s běžnými šampony, s Carun nesáhnete vedle.

 

Carun – desítky výrobků s CBD

Dále bych zmínil, že Carun vyrábí daleko více konopných výrobků. Například konopné tělové mléko, máslo, mast speciálně pro děti, ale i lístky technického konopí, takže si můžete vyzkoušet vlastní výrobu. Určitě navštivte Carun.cz a zjistěte více.

 

    konopné mýdlo

 

carun.cz

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *