Provitalitu.cz

Recenze nejlepších konzultačních agentur zabývajících se hubnutím

I když se na nás rady jak zhubnout valí ze všech stran – od kamarádů, skoro v každém vydání časopisu, alespoň jeden článek denně na hlavních zpravodajských serverech, stále se hubnutí nedaří. Stojíte se svojí váhou na místě, Vaše cíle se nenaplňují a už Vám dochází dech a motivace? Nechte si poradit od profesionálů.

 

Chcete-li se ostříhat, jdete za kadeřnicí, pokud potřebujete opravit auto, tak jej zavezete za mechanikem, pokud se chcete naučit hrát na kytaru, najdete si učitele hry na kytaru. A pokud chcete zhubnout? Vyhledáte profesionálního dietologa!

Hubnutí není sranda. Statisíce Čechů trpící obezitou či nadváhou vynakládají spoustu času, peněz a energie, aby shodili nadbytečná kila. A dost často marně. Není to tím, že by jejich tělo špatně fungovalo, že by tito lidé byli něčím jiní. Prostě jen přistupují k hubnutí, tak složitému procesu, laicky, bez disciplíny a zmateně. Co měsíc, to jiná dieta, to jiný jídelníček, nebo nový super rychlý způsob hubnutí, který zaručeně funguje.

 Dost často tak strávíte zbytečné roky neúspěšným snažením, které Vás stojí spoustu stresu a možná i peněz, utracených za nefungující diety. Po mnoha letech si uvědomíte, že výsledek Vašeho snažení je nulový. 

 

 

Proč zvolit profesionální konzultace?

Odborníci s praxí

S hubnutím Vám poradí profesionálové s mnohaletou praxí a zkušenostmi s klienty

Neleze do peněz

Konzultace s profesionálem Vás nebude stát tisíce. Zaplatíte malý poplatek nebo vůbec nic.

Nejrychlejší způsob jak zhubnout

Odborný poradce Vám sestaví jídelníček na míru, přizpůsobí proces hubnutí Vašemu dennímu režimu.

Nejlepší poradenství zabývající se hubnutím

5/5
5/5
3.6/5

Proč právě oni?

• více jak 200 výživových specialistů
• rozšířená síť poradenství v ČR
• 93 poraden v ČR, SR i Polsku
• pomoc při obezitě, nadváze, podvýživě i diabetes

FitDieta je projekt zaštiťovaný sítí poboček Svět zdraví. Svět zdraví je soustava několika poboček po celé České republice, která se již několik let věnuje pomoci lidem s nadváhou a špatnou životosprávou. Jejich tým vyškolených odborníků připravuje individuální plány životosprávy pro lidi s nadváhou, i podvyživené jedince, stejně tak i pro sportovce, děti nebo lidi postižené cukrovkou.

Dohromady mají více jak 200 výživových specialistů po celé republice, kteří díky pečlivé péči, monitoringu a hlavně rokům zkušeností dokáži pomoci lidem se špatnými vyživovacími návyky. Svět zdraví navíc od roku 2016 spolupracuje se společností SUNKINS, a. s., která pro ně vyvinula 4 řady prémiových doplňků stravy. Svět zdraví pro své klienty vymýšlí stále něco nového. Například produkt Smart Nudles, které neobsahují žádný tuk ani sacharidy, pouze vlákninu. 

Obezita u dětí je stále ve větší míře vyskytující se problém. Na tento problém zareagovala i tato společnost a zavedla program Výživa dětí, která se zaměřuje na správnou životosprávu pro děti a dospívající. I proto se Svět zdraví stal garantem dětské výživy programu School Snack, kde tvoří správný jídelníček a zdravou svačinu pro děti.Koncept Svět zdraví má více jak 93 poraden v Česku, Polsku i na Slovensku. 

Proč právě oni?

• tradice společnosti již od roku 1943
• nejrozšířenější síť poradenství v ČR
• téměř 100 poboček po celé ČR
• týdenní konzultace zdarma

Výživové poradenství Naturhouse nabízí klientům v ČR až 98 poboček. Společnost však působí mezinárodně, a to dokonce v 32 zemích světa. Po celém světě tak mají více jak 3 200 poboček a 5 000 odborných pracovníků radící lidem s životosprávou. Naturhouse v České republice nabízí dietetické poradenství zcela zdarma, jídelníčky přímo Vám na míru, desítky exkluzivních produktů na přírodní bázi a mnohem více. 

Naturhouse používá svoji osvědčenou metodu, díky které hubnou miliony lidí po celé planetě. Zakládá se na maximální péči o klienta. Odborný pracovník jedné z poboček s Vámi nejprve projde zhruba půlhodinovou vstupní konzultací, kde mu vy sdělíte své problémy a on navrhne řešení. Dále Vás zváží, zjistí poměr vody v těle,  probere stravovací návyky a Vás zdravotní stav.

Dále máte možnost konzultací každý týden, které trvají zhruba 15 minut. Zaměstnanec pobočky s Vámi sestaví jídelníček na další týden. Díky individuálně sestavenému jídelníčku a doplňkům stravy Naturhouse můžete dle informací společnosti hubnout 0,5 až 1 kilogram týdně. V konečné fázi, tedy splnění Vašeho cíle, si můžete projít fází stabilizace, kde se naučíte, jak svojí docílenou váhu udržet a zabránit tak nechtěnému jo-jo efektu.

Proč právě oni?

• společnost s 8letou praxí
• přes 12 000 klientů
• segmentální analýza Vašeho těla
• vyšetření intolerancí na potraviny
• ideální pro obyvatele Prahy

Prima hubnutí přináší trochu jiné vyšetření, něž tomu může být v jiných dietologických poradnách. Hned na úvod je nutné zmínit, že tato společnost nabízí své služby na území Prahy (Praha 2), proto ji doporučujeme především pro obyvatele hlavního města. V čem je ale vyšetření s Prima hubnutím tak výjimečné?

Metoda hubnutí je založena na základě intolerančních testů. Odborníci dietologické poradny Vám například zjistí segmentální analýzou jaké máte množství tělesného tuku v těle. Velké množství, tak i jeho malé množství v těle je svým způsobem nebezpečné. Dále zjistí hydrataci těla, zda nejste převodněni, nebo naopak, nejste dlouhodobě dehydratováni. Oceňujeme také vyšetření na osteoporózu, tedy onemocnění látkové výměny kostní tkáně. Odhaduje se, že v České republice trpí osteoporózou až 850 000 lidí. Do celkového plánu hubnutí zařadí i výkon Vašeho bazálního metabolismu. To je množství energie, které Vaše tělo spotřebuje za klidového stavu (třeba spánek). Dále spočítají Váš metabolický věk, tedy věk, na který se tělo skutečně cítí. Je-li metabolický věk vyšší, než by měl být vzhledem Vašemu opravdovému věku, je něco v těle špatně.

Pracovníci Prima hubnutí také vyšetří Váš viscerální tuk, což je tuk, který obklopuje tělesné orgány a při vyšším výskytu tohoto tuku hrozí infarkt, ale může být také znamením přicházející cukrovky. V současné bodě probíhá také akce, kdy Vás zdarma ošetří na překyselení organismu, což vede k ukládání přebytečným tuků.
V pobočce Prima hubnutí mimo výše zmíněné získáte jídelníček na míru dle intolerančních testů a odbornou konzultaci, kde zjistíte, jakým potravinám se vyvarovat a jaké naopak do svého jídelníčku zařadit.

3 thoughts on “Nejlepší poradny hubnutí v ČR

  1. Nikoleta Kalendová napsal:

    Díky moc za přehled. Vyzkoušela jsem jednu méně známou poradnu, ale výsledky nic moc, tak teď vyzkouším Svět zdraví nebo ten Naturhouse a uvidím no…

  2. FitDieta je vlastně Svět zdraví, jak píšete. Myslím, že mají nejlepší servis v Česku. Mají plno poboček ve všech velkých českých městech. Po cca 2 měsících jsem s jejich konzultacemi zhubla 2,5 kg. Uvidím jak to půjde dále, doufám že rychleji.

  3. S Prima Hubnutí Vinohrady jsem spokojená, laboratorní testy intolerancí na vhodné a nevhodné potraviny mi pomohly moc. Mohu určitě doporučit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *